Перевезення вантажів ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють приватні замовники, компанії, виробники. Дана робота популярна в Україні. Якісні вантажоперевезення створить наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна замовити перевезення вантажів різного призначення, габаритів та величини. Наша фірма гарантуємо відмінну якість робіт, оперативність та хороші розцінки.

Послуги нашої фірми

Ця транспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має величезний досвід в ​​компанії вантажних перевезень. Ми гарантуємо цілість перевезених цінностей, виробів, речей. Наш офіс розташовується у Столиці, транспортування багажів здійснюється по столиці України, а ще в інші міста держави.

У нашій компанії функціонують професійні вантажники, шофери, експедитори. Це професіонали, які мають значний практичний досвід у сфері доставки вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної потужності. Перелічене дає можливість покращити витрати клієнта. Перевезення товарівздійснюється на цікавих умовах:

 • Оформити замовлення на муніципальні та міжміські транспортування вантажів можна за недорогими цінами.
 • Застосовуються сучасні автотранспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На нашому сайті перевезення вантажів можливо оформити замовлення на перевезення товарів різного призначення у відповідний час. Заявки приймаються за графіком 24/7.
 • Окрім водія з власним вантажним авто у Києві у нашій компанії можна оформити замовлення тару, складання та розбирання, розвантаження та підйом на поверх.
 • При організації автоперевезення багажу застосовуємо персональний спосіб. Вибирається оптимальний маршрут авто перевезення, логістика точно продумується.
 • Ціна послуги перевезення вантажів фіксована, не |змінюється у процесі виконання замовлення.

Серед онлайн-проектів перевезення вантажів наш ресурс гранично просто змальовує процедуру перевезення, ціни та умови. Щоб перевезти вантаж з найменшими витратами, наш диспетчер допоможе підібрати належний тип транспорту. Супутня доставка зменшує ціну перевезення вантажів.

Вантажне таксі

Наша компанія надає послуги вантажного таксі на цікавих критеріях. Крім речей, товарів автотранспортний засіб може перевезти точно також пасажирів. Як правило близько з водієм є 2 місця. Це дає можливість супроводжувати багаж. У нашій компанії можливо замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Таксі для вантажних транспортувань нашої команди характеризується поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за позначеним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 пасажирів. Якщо набрати команду вантажників, то для клієнта виділяється одне містечко.
 • Таксі перевезення вантажів може переміщати незначні багажі, як наприклад, одну пральну машину.
 • Коштує вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Розрахунок ціни робиться по протяжності, що проїжджає автомобіль, а не за витраченим періодом.

Тут можна оформити замовлення на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо майно та клієнтів з аеропорту або вокзалу, під час транспортування, покупки з гіпермаркетів та будівельних магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Доби привезти майно на нове місце, необхідна комплексна організація переїзду . Наша організація має великий навичку у цій сфері. Наша фірма виконаємо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Наша фірма виконуємо переїзди під ключ за графіком 24/7. Наше підприємство ручається, що всі рухоме майно будуть професійно завантажені в транспорт. У період вантажоперевезення майна у Києві та інших містах продумується маршрут. Це гарантує швидку, безпечне перевезення. На нашому сайті присутнє все важливе, для того, щоб транспортувати офіс, магазин, промисловий об’єкт. можливо замовити заміський або квартирний переїзд під ключ. Всі проблеми, відповідальність за збереження цінностей, обладнання бере на себе наше підприємство. Також можливо замовити переїзд в інше населений пункт.

При здійсненні транспортування багажів у Києві наша фірма використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Також у нашій службі транспортування є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні вантажоперевезення допомагають оптимізувати витрати замовника. У нашій компанії можна замовити перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, вартість яких виявиться прийнятною для замовника. Автотранспорт, який транспортує речі, покупки буде заїжджати попутно до декілька мегаполісів. Це добре знижує ціну послуги для споживача.

На нашому сайті можливо замовити вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти країни. Ми відправимо абсолютно будь-які види продуктів, майно, цінності, крім небезпечних та заборонених. Наша фірма організуємо вантажоперевезення в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні транспортування можна зарезервувати для таких цінностей:

 • будівельні матеріали;
 • обладнання;
 • металеві конструкції, вироби з заліза;
 • персональні предмети;
 • меблі, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • обладнання;
 • харчові продукти;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші мегаполіси виконуються швидко. Ціна безпосередньо залежить від виду та величини багажу, розташованості місця прибуття, складності процесів з завантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні перевезення

Однією з затребуваних сервісних послуг у великих мегаполісах є автомобільні транспортування. Логістика продумується з обліком багажу, автотранспортної розв’язки, безпеки та деяких інших факторів. По різному місцеположенню здійснюється швидка транспортування будматеріалу, побутових приладів, предметів меблів та інших товарів.

Як наприклад, можна оформити замовлення на перевезення з Епіцентру або іншого гіпермаркету у оптимальний вам час. Не потрібно довго чекати, для того, щоб перевезти холодильник або пральну машину. В будь-який ділянку населеного пункту придбання будуть доставлені у короткі строки часу. У нас точно також можна оформити перевезення нестандартних вантажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо транспортування меблів, організуємо перевезення особистих речей, сейфів, обладнання. Ціна безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • маса та величина об’єкта;
 • термін виконання заявки;
 • присутність особливих вимог у вантажу (тендітний, що швидко псується, негабаритний тощо);
 • протяжність;
 • персональні прохання клієнта;
 • використання додаткових заходів щодо забезпечення безпеки багажу.

Відлік моменту виконання роботи стартує з моменту прибуття транспортного засобу на об’єкт, де здійснюється завантаження. Фірма має великий практичний досвід вантажоперевезення тендітних, швидко псуються товарів, меблів, скляних та дзеркальних виробів. Ми гарантуємо, що речі будуть привезені своєчасно, без дефектів.

Міжнародні транспортування

Часом перемістити власні речі або товари необхідно за кордон України. У цьому варіанті організовується міжнародне вантажоперевезення. Приготування передбачає ретельного планування маршруту, складання потрібних документів. У нас замовляють міжнародні перевезення в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми отримуємо замовлення від приватних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних транспортувань до Німеччини, Італії, Чехії та в інші країни необхідно підготувати товарну фактуру. Співробітники фірми зможуть добре упакувати речі, цінні речі. Всі об’єкти міцно закріплюються у фургоні транспорту. Це забезпечує безпеку цінностей споживача. У процесі організації міжнародних вантажоперевезень до Угорщини або іншої країни можна оформити замовлення наступні автомашини:

 • мінібус — тоннажність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних транспортувань в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави розрахує наш консультант по телефону. Менеджер бере до уваги параметри, обсяг вантажу, характеристики маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, перевезенні різноманітних ТМЦ, персональних речей замовляють сервісні послуги вантажників. Співробітники фірми мають величезний практичний досвід у проведенні подібних робіт. Це дає можливість виключити деяких промахів. Вантажник не тільки застосовує фізичну силу, а й розглядає точність захоплення, перевезення предметів. Часто експертам потрібно використовувати підйомну техніку, управління якої аналогічно передбачає належних умінь та навичків.

У нашій компанії можливо замовити сервіс вантажників у Києві та інших містах України. Якщо необхідно ми надішлемо на адресу складських робітників, такелажників, які добре занурять і розвантажать габаритні, об’ємні багажі, вироби, правильно зафіксують системи, інші матеріальні цінності у фургоні. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших мегаполісах виконають наступні роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та техніки по місцях;
 • упаковка;
 • розбірка та збірка меблів;
 • спуск та підняття без ліфта;
 • складські роботи.

У нашій компанії також можна зарезервувати такелажні послуги у Києві та інших населених пунктах. Ми виконаємо заявки будь-який труднощі. У нашій компанії можливо зарезервувати послуги вантажників у Києві терміново або на встановлений час. Оплата зараховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ досить часто звертаються клієнти для найму кадрів для переїзду житла, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та об’ємного сміття. Наші співробітники мають високу кваліфікацію, проходять належнінавчання. Це дозволяє нам вирішувати запитання різної складності.

Пакувальні матеріали

Перед транспортуванням ТМЦ та персональних предметів їх бажано упакувати. Це дуже зменшує можливість їх псування. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів оберігає поверхні від подряпин, бруду, пилу, впливу вологи та інших шкідливих впливів.

Важливо упаковувати окремі частини або конструкцію цілком. Персональні речі при переїзді необхідно упаковувати у картонні коробки для вантажоперевезень. Внутрі може враховуватися специфічний матеріал, що захищає товар та речі від різних впливів. При потреби наші співробітники запечатають ТМЦ у суворій відповідності з діючими стандартами якості.

Ми рекомендуємо безумовно складувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу меблі, матраци, товари з тканинною та шкіряною обивкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Якщо багаж нестандартний, наша фірма порекомендуємо відповідні матеріали. У нашій компанії можливо оформити замовлення на упаковку в Києві наступне:

 • Картон для вантажоперевезень. Це доступний за ціною, але надійний матеріал, той який виготовляється начебто куточків, коробок. Картон стійкий до перевантажень, міцний та універсальний. Коробки з такого матеріалу можна встановлювати одну на іншу. Як правило в тари з гофрокартону складають посуд, невеликі побутові речі та апаратуру, елементи екстер’єру, одяг, іграшки, книги і т.д.
 • Коробки з товстого картону або деревини застосовують при перевезенні крихких речей, зокрема, виробів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а також сприйнятливої до пульсацій техніки. Дана пакування прорахована на серйозні навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для перевезення вантажів. Матеріал застосовується для неміцних предметів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це на додаток захищає ТМЦ від дефектів при перевезенні у ящиках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для упаковки цінностей. Використовується для захисту електроніки, об’єктів інтер’єру. Матеріал застосовується для упаковування кухонного посуду, техніки та інших речей різного обсягу.

Ми видамо матеріали для пакетування невеликих і великих технічних рішень, об’єктів. Всі наші консультанти допоможуть підібрати ідеальний спосіб.

Транспортування сміття

Після побудови або ремонтних робіт залишається багато бруду. Це демонтована обробка та конструкції, використані упаковки від матеріалів і т. д. Щоб швидко прибрати об’єкт, замовляйте у компанії транспортування будівельного сміття у Києві або інших населених пунктах України. Потрібно пам’ятати, що викидати дані відходи та сміття у звичні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія виконає вивіз будівельного сміття та відходів на призначений для даного полігон. На нашому сайті можливо замовити разову послугу або оформити угоду на довготривалій основі. Наша фірма не вивозимо домашні відходи, автомобільні покришки. Ми пропонуємо дохідну вартість транспортування будівельного сміття. Зверніться до наших працівників, щоб задати питання, зробити заявку.