Перевезення вантажів ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють індивідуальні покупці, компанії, виробники. Дана робота затребувана в Україні. Дуже якісні вантажоперевезення створить наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо замовити перевезення вантажів будь-якого призначення, габаритів та величини. Наша фірма гарантуємо відмінну якість послуг, результативність та хороші ціни.

Наші послуги

Наша транспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має величезний виробничий досвід в ​​компанії вантажних транспортувань. Ми забезпечуємо цілість транспортованих цінностей, виробів, речей. Наш підприємство перебуває у Столиці, перевезення вантажів здійснюється по столиці України, і звичайно в інші міста країни.

У цієї компанії працюють грамотні вантажники, водії, перевізники. Це спеціалісти, які мають великий практичний досвід у сфері перевезення вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної вантажопідйомності. Дане допомагає покращити вкладення замовника. Перевезення вантажівздійснюється на вигідних умовах:

 • Оформити замовлення на міські та міжміські транспортування вантажів можливо за економічними тарифами.
 • Застосовуються нові автотранспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними пристроями.
 • На нашому ресурсі перевезення вантажів можливо замовити перевезення багажів різного типу у відповідний час. Заявки приймаються у режимі 24/7.
 • Крім шофера з власним вантажним авто у Києві тут можливо купити упаковку, складання та демонтаж, розвантаження та підйом на поверх.
 • При організації автоперевезення багажу застосовуємо особливий спосіб. Вибирається добрий маршрут авто перевезення, логістика ґрунтовно продумується.
 • Вартість сервісу транспортування зафіксована, не |змінюється у ході виконання замовлення.

В числі ресурсів вантажоперевезень наш сайт гранично просто описує процедуру перевезення, розцінки та умови. Щоб доставити багаж з невеликими витратами, наш спеціаліст допоможе підібрати відповідний вид автотранспорту. Супутня доставка зменшує вартість перевезення вантажів.

Вантажне таксі

Наша компанія надає сервіс вантажного таксі на вигідних критеріях. Крім цінностей, товарів автотранспортний засіб може провезти точно також пасажирів. Майже завжди близько з водієм є 2 вільні місця. Це дає можливість супроводжувати вантаж. На нашому сайті можливо замовити мотоевакуатор, транспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Таксі для вантажних перевезень нашої команди характеризується поруч переваг:

 • Вантаж. таксі подається за потрібним місцем протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 клієнтів. Якщо набрати бригаду вантажників, то для клієнта виділяється одне містечко.
 • Таксі перевезення вантажів може переміщати невеликі багажі, як наприклад, одну машину для прання.
 • Коштує вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Калькуляція вартості виробляється по кілометражу, що проїжджає автомобіль, а не за витраченим часом.

У нас можна оформити замовлення на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо багаж та клієнтів з аеродрому або вокзалу, протягом транспортування, покупки з супермаркетів та будівельних магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Доби доставити багаж на нове місцезнаходження, потрібна комплексна організація транспортування . Наша компанія має значний навичку у цій частини. Ми зробимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Ми здійснюємо транспортування під ключ у режимі 24/7. Наше підприємство ручається, що всі речі будуть професійно завантажені в транспорт. Протягом вантажоперевезення речової у Києві та інших мегаполісах продумується маршрут. Це гарантує швидку, безпечне перевезення. На нашому сайті присутнє все потрібне, для того, щоб перевезти офіс, магазин, промисловий об’єкт. Можна замовити заміський або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за збереження цінностей, техніки бере на себе наша компанія. Також можливо оформити замовлення на переїзд в інше місто.

Під час здійсненні транспортування речей у Києві наша компанія використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Також у нашій службі транспортування є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні перевезення вантажів по Україні

Попутні перевезення забезпечують оптимізувати витрати замовника. У нашій компанії можливо оформити замовлення на вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, ціна яких буде оптимальною для споживача. Автотранспорт, який перевозить майно, покупки стане заїжджати попутно до декілька мегаполісів. Це значно зменшує вартість послуги для споживача.

У нашій компанії можливо оформити замовлення на вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші міста країни. Наша фірма відправимо будь-які види продуктів, майно, цінності, за винятком небезпечних та нелегальних. Наші співробітники влаштуємо перевезення вантажів в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші області. Попутні перевезення можливо оформити замовлення на для таких цінностей:

 • будматеріали;
 • обладнання;
 • металоконструкції, вироби з сталі;
 • персональні предмети;
 • меблі, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • продукти харчування;
 • інше.

Вантажоперевезення у Львів, Київ, Рівне та інші мегаполіси виконуються дуже швидко. Вартість безпосередньо залежить від типу та величини багажу, розташованості пункту прибуття, тяжкості завдань з завантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з поширених послуг у великих мегаполісах є автомобільні транспортування. Логістика продумується з розрахунком вантажу, транспортної розв’язки, надійності та багатьох інших причин. По будьякому призначенню здійснюється оперативна транспортування будівельного матеріалу, електроніки, меблів та інших товарів.

Як наприклад, можливо зарезервувати перевезення з Епіцентру або іншого гіпермаркету у оптимальний для вас час. Не потрібно довго очекувати, для того, щоб перевезти холодильник або пральну машину. В різний ділянку міста покупки будуть завезені у короткі строки часу. У нашій компанії аналогічно можливо зарезервувати транспортування негабаритних вантажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо транспортування меблів, влаштуємо транспортування особистих речей, сейфів, спорядження. Ціна залежить від наступних факторів:

 • маса та розмір предмета;
 • термін здійснення заявки;
 • наявність додаткових параметрів у вантажу (ніжний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • кілометраж;
 • персональні вимоги клієнта;
 • використання спеціальних заходів щодо забезпечення безпеки вантажу.

Рахунок часу виконання роботи стартує з моменту приїзду автотранспортного засобу на адресу, де здійснюється завантаження. У нас є значний досвід перевезення неміцних, швидко псуються товарів, меблів, скляних та дзеркальних виробів. Наша фірма даємо гарантію на, що багаж будуть доставлені своєчасно, без пошкоджень.

Міжнародні вантажоперевезення

Часом транспортувати особисті речі або купівлі треба за межі України. У цьому випадку організовується міжнародне вантажоперевезення. Підготовка вимагає грамотного планування маршруту, складання потрібних свідоцтв. У нашій фірмі замовляють міжнародні перевезення в Польщу, інші держави Євросоюзу. Ми приймаємо замовлення від індивідуальних та юридичних осіб.

При організації міжнародних перевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави потрібно приготувати товарну фактуру. Наші співробітники зможуть добре упакувати речі, цінні речі. Всі елементи міцно фіксуються у кузові автомобільного транспорту. Перелічене забезпечує безпеку цінностей замовника. При виконання міжнародних перевезень до Угорщини або іншої країни можливо оформити замовлення такі машини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних вантажоперевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші країни підрахує наш консультант по телефону. Адміністратор бере до уваги характеристики, кубатуру багажу, характеристики маршруту та ряд інших факторів.

Грузчики

Під час переїзду, транспортуванні різноманітних ТМЦ, персональних речей замовляють послуги вантажників. Наші співробітники мають великий практичний досвід у виконанні подібних робіт. Це допомагає виключити деяких помилок. Вантажник не тільки застосовує фізіологічну силу, а й розглядає точність захоплення, транспортування елементів. Часто спеціалістам потрібно експлуатувати підйомну техніку, управління якої аналогічно передбачає певних умінь та навичків.

У нашій компанії можна оформити замовлення на сервіс робітників з навантаження у Києві та інших населених пунктах України. Якщо необхідно ми надішлемо на адресу складських робітників, такелажників, які вірно занурять і розвантажать габаритні, негабаритні вантажі, вироби, ретельно закріплять конструкції, інші матеріальні цінності у кузові. Наші вантажники в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших мегаполісах організують наступні роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • розміщення предметів меблів та техніки по зонах;
 • паковка;
 • демонтаж та установка меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

У нашій компанії аналогічно можна зарезервувати навантажувально-розвантажувальні послуги у Києві та інших містах. Ми здійснимо заявки будь-який складності. У нас можливо замовити послуги вантажників у Києві негайно або на конкретний час. Оплата зараховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються клієнти для оренди персоналу для транспортування житла, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного відходів. Всі наші фахівці мають хорошу підготовку, проходять належнінавчання. Це допомагає нам вирішувати мети будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням товарно-матеріальних цінностей та індивідуальних предметів їх необхідно упакувати. Це набагато знижує ймовірність їх ламки. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів оберігає площини від подряпин, сміття, забруднення, впливу вологи та інших негативних моментів.

Дуже важливо пакувати роздільні компоненти або конструкцію повністю. Особисті предмети при переміщенні необхідно упаковувати у картонні ящики для вантажоперевезень. Зсередини може передбачатися спеціальний компонент, зберігаючий продукти та майно від різних впливів. При необхідності наші співробітники запечатають ТМЦ у суворій відповідності з справжніми стандартами.

Ми пропонуємо обов’язково упаковувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, товари з тканинною та шкіряною драпіровкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Якщо вже вантаж специфічний, ми готові запропонувати відповідні матеріали. На нашому сайті можна вибрати упаковку в Києві таке:

 • Картон для транспортувань. Це дешевий, але надійний матеріал, той який випускається на зразок куточків, коробок. Гофрокартон стійкий до навантажень, міцний та універсальний. Ящики з такого сировини можна ставити одну на іншу. Здебільшого в упаковки з гофрокартону складають посуд, невеликі домашні об’єкти та апаратуру, предмети екстер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Коробки з товстого гофрокартону або дерева застосовують при перевезенні неміцних предметів, як наприклад, виробів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, і звичайно чутливої до пульсацій техніки. Дана пакування розрахована на серйозні напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Вид матеріалу використовується для тендітних предметів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково захищає ТМЦ від розривів при транспортуванні у ящиках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для упаковки виробів. Експлуатується для безпеки побутових приладів, об’єктів екстер’єру. Матеріал використовується для упаковування кухонного посуду, оргтехніки та інших елементів різного розміру.

Ми видамо матеріали для пакетування невеликих і великих конструкцій, об’єктів. Всі наші консультанти допоможуть вибрати оптимальний варіант.

Транспортування сміття

В результаті будівництва або ремонту залишається багато бруду. Це демонтована обробка та частини, використані упаковки від матеріалів і т. д. Для того, щоб дуже швидко прибрати об’єкт, замовляйте у нашій компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших мегаполісах України. Потрібно пам’ятати, що викидати подібні відходи та сміття у звичні сміттєві контейнери заборонено.

Наша фірма здійснить транспортування будівельного сміття та відходів на приготовлений для даного полігон. У нашій компанії можна оформити замовлення разову послугу або оформити договір на постійній основі. Наша фірма не вивозимо побутові відходи, автомобільні покришки. Наша фірма надаємо цікаву вартість транспортування будівельного сміття. Звертайтесь до наших менеджерів, щоб сформулювати питання, зробити замовлення.